Uczestnicy:
Koło Gospodyń Miejskich „Kępiczanki”
- Maria Czubajewska
- Małgorzata Świderska
- Roman Świderski
- Maria Korab
- Marian Sołtysik
- Maria Górawska
- Maria Lisowska
- Władysław Lisowski
- Halina Drojman
- Irena Jagielska
- Małgorzata Pliskowska
- Zofia Lubińska
- Zdzisław Lubiński
- Halina Marczewska
- Jadwiga Rachańczyk
- Andrzej Rachańczyk
Koło Gospodyń „Wszechstronnych” z Kępic
- Sylwia Ziemska
- Kasia Kowalska
- Marta Borodziuk
- Tomek Grzybek
- Agnieszka Kowalska – Piotrowska
- Paweł Lewandowski
- Aleksandra Chrystyniuk
- Eugeniusz Deszczyk
- Stenia Deszczyk
- Renata Skępiec
- Barbara Ciżmowska
- Bożena Wasilewska
- Danuta Samotyja
- Anna Kapiszka
- Dorota Wiśniewska
- Andrzej Wiśniewski
Koło Gospodyń „Pietruchy” z Biesowic
- Barbara Pufelska
- Zdzisława Husar
- Jolanta Wudarowicz
- Stanisława Słomska
- Zenon Słomski
- Stanisław Sikora
- Joanna Sikora
- Teresa Gajek
- Barbara Wlazłowska
- Krystyna Góźdź
- Anna Ciepiela
- Helena Czyżewska
- Ilona Kobylińska
- Hieronim Bryczek
- Ewa Bukała
- Jadwiga Roda
- Barbara Ruszkiewicz
- Irena Bakszuk
- Janina Janowicz
- Maria Fobke
- Barbara Łepecka
- Piotr Łepecki
Koło Gospodyń Wiejskich z Bolszewa
- Grażyna Groth
- Janusz Groth
- Katarzyna Resche
- Teresa Kupska
- Henryk Kupski
- Janina Daszke
- Tadeusz Daszke
- Izabela Treder
- Maria Baranowska
- Teresa Majkowska
- Barbara Muttke
- Krystyna Plińska
- Ludwika Śliwicka
- Andrzej Muttke
Koło Gospodyń Wiejskich z Brzyna
- Janina Lesner – Marschall
- Mirosława Hinc
- Ewa Stepanik
- Gabriela Goyke
- Edyta Baran
- Grażyna Lachs
- Klaudia Woźniak
- Edyta Ceynowa
- Anna Zielke
- Grażyna Rohde
- Władysław Wożniak
Koło Gospodyń Wiejskich z Chwaszczyna
- Wiesława Samp
- Salomea Rzeszewicz
- Krystyna Guzińska
- Krystyna Bichowska
- Wanda Krzymińska
- Eugenia Kreft
- Genowefa Rum
- Barbara Myszk- Herrmann
- Justyna Szumlas
- Ewa Glura-Burzyńska
Koło Gospodyń Wiejskich „Łężyckie Białki” z Łężyc
- Ewa Bergmann – nocleg
- Aleksandra Wołodin – nocleg
- Grażyna Jakubek
- Jolanta Marczyńska
- Marlena Czajkowska
- Liliana Ulenberg
Koło Gospodyń Wiejskich z Nadziejewa
- Małgorzata Terechów
- Małgorzata Ryszka
- Krystyna Ławrów
- Ewa Jandernal
- Ewa Terechów
- Jerzy Terechów
- Barbara Orzłowska
- Zdzisław Orzłowski
Koło Gospodyń Wiejskich z Sasina
- Maria Sojka
- Zdzisława Zięba
- Elżbieta Grabowiec
- Krystyna Stefańska
- Jadwiga Kaleta
- Genowefa Kramek
- Marian Kramek
- Henryk Bieszk
- Teresa Wierska
- Krystyna Grydyk Nowicka
- Beata Żuk
- Ewelina Witkowska
Koło Gospodyń Wiejskich ze Strzepcza
- Teresa Ellwart
- Anna Miotk
- Edyta Reich-Grzenkowicz
- Wojciech Grzenkowicz
- Maria Rzepa
- Jacek Rzepa
- Iwona Wos
- Magda Kielińska
- Mirosława Ellwart
- Maria Dampc
- Bożena Kobiela
- Grażyna Konkol
- Henryk Kasprzyk
- Ryszard Miotk
- Ludwika Kobiela
KGW w Kożyczkowie „Kożyczkowianki”
- Anna Król
- Karolina Król
- Urszula Konkel
- Maria Pawelczyk
- Halina Pawelczyk
KGW „Ekobabki” z Chmielna
- Monika Gruenholz
- Honorata Szmyt
KGW „Kaszebsci Serca z Górcza”
- Adrianna Roszkowska
KGW w Klukowej Hucie
- Halina Frankowska
- Teresa Puzdrowska