Przejdź do treści

Hackathon po raz trzeci podczas III Forum Wizja Rozwoju

Masz głowę pełną niestandardowych pomysłów i czekasz na ich realizację? Chcesz mieć realny wpływ na rozwiązania przyszłości? Weź udział w III edycji Hackathonu Wizja Rozwoju ’20 i twórz z nami wizję jutra! 

Łączna pula nagród w hackathonie wynosi aż 20 000 zł. Czekamy na zgłoszenia zarówno osób indywidualny jak też grup składająca się z 2 do 5 osób. Realizowany projekt może być całkowicie nowym konceptem lub kontynuacją już rozpoczętego przedsięwzięcia. Co ważne, osoby biorące udział w Hackathonie Wizja Rozwoju ’20 zachowują pełne prawa do powstałych w trakcie wydarzenia prac. 

Prezentacja projektu odbędzie się w ramach Forum Wizja Rozwoju, a oceniać go będą Partnerzy wydarzenia. 

Oprócz prac nad projektem, uczestnicy będą mieli szansę bezpłatnego wzięcia udziału w ciekawych prelekcjach i wykładach. 

Wyzwanie 2020

Tematyka projektów może być dowolna, o ile ich celem jest poprawa jakości życia w polskich miastach (#smartcity hackathon). Jeżeli szukasz inspiracji, poniżej znajdziesz kilka pomysłów:

Jak oszczędzać energię? Stwórz aplikację dla samorządów, która ułatwiłaby zarządzanie energią świetlną! 

A może aplikacja, która pokazuje zalety inwestycji w kolektory słoneczne i zachęca do korzystania z nich? 

Jak walczyć ze smogiem? Poprzez edukację, zabawę, a może dwa w jednym? Stwórz grę na temat smogu i ochrony powietrza (nie tylko dla dzieci!).

Rejestracja trwa tylko do 22 sierpnia, do godz. 23:59.

Zarejestruj się już dziś na: https://challengerocket.com/wizjarozwoju20