Przejdź do treści

Totalizator Sportowy został Partnerem Głównym Forum

Forum Wizja Rozwoju jest największym wydarzeniem gospodarczym w północnej Polsce, które pozwala przyjrzeć się aktualnemu stanowi polskiej gospodarki. Totalizator Sportowy jako spółka Skarbu Państwa oraz największy mecenas polskiego sportu i kultury identyfikuje się z przedstawianymi podczas forum wyzwaniami i wierzy, że ich realizacja gwarantuje Polsce gospodarczy sukces. Nasz ponowny udział w tak ważnym wydarzeniu, w roli Partnera Głównego III edycji Forum Wizja Rozwoju, jest czymś oczywistym i pożądanym przez wszystkich interesariuszy Totalizatora Sportowego. 

Z pewnością z konferencją łączy nas także to, że jednym z warunków istnienia i działania Totalizatora Sportowego od przeszło 64 lat jest podążanie z duchem czasu – stawiamy na rozwój i jesteśmy otwarci na zmiany, których wymaga od nas świat i społeczeństwo. Kontynuujemy misję oraz wizję Totalizatora Sportowego w konfrontacji z rozwojem technologii cyfrowych. Od 2018 roku nie bez znaczenia jest nasz wkład w rozwój cyfrowej gospodarki poprzez realizację nowych obszarów, co umożliwiła znowelizowana ustawa o grach hazardowych z dn. 1 kwietnia 2017 roku. Od tamtego czasu Totalizator Sportowy przeszedł ogromną transformację technologiczną. W tymże 2017 rozpoczęliśmy intensywne prace związane z rynkiem e-commerce, czego dziś efektem są m. in. możliwość zawarcia zakładu LOTTO przez internet oraz skorzystanie z jedynego w Polsce, w pełni legalnego i bezpiecznego kasyna internetowego Total Casino. Nadal unowocześniamy ofertę produktową oraz platformy internetowe marki LOTTO, aby gracze korzystając z naszych usług czuli się bezpiecznie i komfortowo, bo to oni zawsze byli i będą w centrum naszej uwagi.

Poza gotowością do wprowadzania innowacji i nowych obszarów w Spółce, ważne jest to, że od lat tożsamość naszej firmy definiują jej wartości – niezmienne mimo zmieniającego się świata – oraz pracownicy, którzy te wartości odzwierciedlają swoją postawą. Naszą strategię opieramy na myśli przewodniej #WygrywamyRazem – jako firma, tworzący ją ludzie i społeczeństwo. Przy każdej możliwej okazji przypominamy, że to dzięki naszym klientom możemy każdego roku przekazywać na rodzimy sport i kulturę setki milionów złotych. Kwestia bezpieczeństwa graczy determinuje działania Spółki, dlatego czujemy się odpowiedzialni zarówno za nasze produkty, jak i za tych, co z nich korzystają. 

Rozwój, który jest częścią DNA Totalizatora Sportowego i któremu firma nieustannie ulega sprawia, że jesteśmy świetnym partnerem Forum Wizji Rozwoju i chcemy nadal mieć swój udział w kształtowaniu nowej polskiej przyszłości gospodarczej. Realizacja celów biznesowych jest nierozerwalnie związana z naszą misją i wizją, bo tylko łącząc te wszystkie elementy, możemy osiągnąć sukces.