Przejdź do treści

Wszystkie sesje III Forum Wizja Rozwoju są już dostępne na naszej stronie w zakładce „Program”.

Tegoroczna edycja Forum Wizja Rozwoju odbyła się w warunkach szczególnych. W trosce o zdrowie naszych gości i uczestników jak również obywateli regionu Pomorskiego zastosowaliśmy rygorystyczne zasady sanitarne, co skutkowało zarówno dużym ograniczeniem dostępu publiczności na teren Forum, jak i koniecznością drastycznego ograniczenia przez nas ilości osób biorących udział w najważniejszych wydarzeniach konferencji – otwarciu, sesji inauguracyjnej oraz gali.

Ta szczególna i pełna wyzwań sytuacja miała miejsce po raz pierwszy, gdyż naczelną ideą Forum jest rozpowszechnianie wiedzy związanej z gospodarką jak najszerszej grupie odbiorców.

Niebagatelne wyzwanie dla obsługi technicznej wydarzenia – 80 mikrofonów, 11 strumieni live emitowanych online jednocześnie, poskutkowało zarejestrowaniem wszystkich debat oraz najważniejszych wydarzeń mających miejsce w dniach 24-25 sierpnia podczas konferencji. Choć stwarzało to duże problemy techniczne i zdarzały się potknięcia czy przerwania transmisji online, ostatecznie wszystkie sesje zostały umieszczone w internecie i są już dostępne na naszej stronie, w zakładce program.

Wszystkich Państwa, których Forum Wizja Rozwoju nie mogło ugościć podczas tegorocznej odsłony i tych, którzy nie mieli okazji śledzić transmisji na żywo serdecznie zapraszamy do oglądania. Nagrania dostępne są w zakładce program – przypisane do poszczególnych sesji. Po kliknięciu w ikonkę „obejrzyj” w nowym otworzy się zapis video.

Życzymy miłego odbioru.

Organizatorzy III Forum Wizja Rozwoju.